Teadmisi jätkus...

25.11.2011

„Ülelinnaline Teadmiste võistlus 2011“ toimus neljapäeval, 24. novembril, Tallinna 21. Koolis. Võistlusel osalesid põhikoolide ja gümnaasiumide  4 – liikmelised võistkonnad. Meie kooli õpetajate „rivistus“ oli traditsiooniline: direktor pr. Maie Sepp, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Margus Pillau; õpilasi esindasid lõpuklassi noormehed Magnus Muru ja Frank Johan Ojarand. Kokku võistles nelikümmend kaks võistkonda. Kahjuks oli sel aastal osalejate hulgas ainult kaks põhikooli - Nõmme ja Kivimäe. (Pole ime, et enamus 9. klassilisi koole on loobunud, sest ega see kerge ole - pista rinda endast „vanemate ja suurematega“.) Küsimuste valdkondi oli neli: reaalained, humanitaaria, loodus ja keskkond, Euroopa kultuuripealinn 2011 – Tallinn ja Turu. Meie vapper võistkond saavutas üldarvestuses 17. koha ja napsas põhikoolidest (ühe punkiga) esikoha „oma küla meeste“ - Nõmme põhikooli ees. Kiiduväärt saavutus!