Liigu edasi põhisisu juurde

Isad käisid koolis...

11.11.2011

Sel nädalal andsid Kivimäe koolis tunde isad ja lisaks ka üks vanem vend. Kahtlemata tõi see koolipäevadesse palju elevust ja janu uute teadmiste järele. Kes siis veel kui mitte isa oskab kõige paremini selgitada teatud-tuntud vanasõna „Mida Juku ei õpi, seda Juhan ei tea!“. Tänu tublidele isadele said meie kooli Jukud-Mannid teadmisi lemmikloomadest, esmaabist, majandusest, õppimisvõimalustest pärast põhikooli lõpetamist. Kätt sai proovida lennukite meisterdamises, joonestamises, isegi kraana toodi „kooli kätte“. Huvitavad ja harivad tunnid olid. Hea meel on tõdeda, et ka tunnikorraga ei olnud probleeme ja ühtki õpilast ei pidanud „direktori juurde saatma“ (nii mõnigi „õpetajast isa“ uuris vargsi enne tunni algust, kus direktori kabinet asub). Aitäh kõigile isadele -pedagoogidele! Loodame teie „abistavale sõbrakäele“ edaspidigi…

Tegusale nädalale pani toreda punkti õhtu kooli aulas. Nüüd oli kõigil isadel võimalus näidata ka oma füüsilist vormi. Võistluspinget pakkusid sõudeergomeetril sõudmine, hüppenööriga hüppamine, täpsusvise, meeleolukas  limbotants. Mõttejõu sai proovile panna gomokuturniiril. Palju oli „isasid-mitmevõistlejaid“, kes näitasid vapustavalt head füüsilist vormi kohe mitmel alal. Lapsed on kindlasti väga uhked oma „superisade“ üle ja õpetajad õnnelikud, et nende õpilastel nii vahvad lapsevanemad on. Ürituse korraldamisele aitasid kaasa pr. Maie Sepp, õpetajad Maarika Laiv, Piret Karus, Ants Soosõrv. Kohtunikena lõid kaasa õpilasomavalitsuse liikmed.

Kena saabuvat isadepäeva kõigi meie õpilaste ja õpetajate kodudesse! …ja rõõmsate kohtumisteni!