Tantsuvõistlus

10.11.2011

4. novembril toimus kooli aulas Kivimäe kooli tantsuvõistlus. Selle, nüüdseks juba traditsiooniks kujunenud, ettevõtmise juured ulatuvad kolme aasta taha. Ka seekord valmistuti õpilasomavalitsuse ja õpetaja Ly Mälgu juhendamisel kaua ning hoolega. Suure töö tegid ära „tantsuõpetajad“ vanematest klassidest, kes ulatasid oma sõbrakäe väiksematele kooliõdedele, -vendadele. Mõeldi välja ja õpetati selgeks meeleolukad tantsud. Suur tänu Laura Jaansenile, Victoria Oolole, Marianna Uibopuule ja Janeli Jaansenile! Tantsuvõistluse kavasid hindas auväärt žürii: Rainer Vakra, Elisabeth Põldma, Kaia Kask ja meie kooli vilistlane Tambet Pomerants. Hindamine toimus kahes vanuserühmas: 1.-4. ja 5.-9. klass. Nooremas grupis saavutas esikoha 3.A, järgnesid 1.A ja 4.B tantsijad. Vanematest olid parimad lõpuklassi esinejad, teise koha sai 6. klassi I trupp ja kolmanda 7. klassi tantsijad. Palju meeleolukaid tantsusamme edaspidiseks!