Algasid aineolümpiaadide koolivoorud

03.11.2011

Algasid aineolümpiaadide koolivoorud. Esimesena panid oma oskused proovile 7. klassi bioloogiahuvilised. Koolivoor toimus traditsiooniliselt 4. oktoobril Tallinna Loomaaias. Paremate tulemuste nimel soovitati osalejatel külastada seda 90 hektaril/> paiknevat asutust ka enne olümpiaadipäeva, et võimalikult põhjalikult tutvuda liigirikka kollektsiooniga. Osales seitse õpetaja Maarika Rannamägi õpilast. Küsimustele vastas iga õpilane individuaalselt ja neile sai vastused tutvudes loomade, loomasiltide, stendide ja teiste loomaaias välja pandud infovahenditega. Igati tuli kasuks ka eelnev tutvumine 2011. aasta ajakirjadega „Eesti Loodus“ ja „Loodusesõber“. Parima tulemuse sai kirja Annika Allikas. Teist-kolmandat kohta jagasid võrdse punktisummaga  Anne Laura Laur ja Sheryl Rusin. Palju õnne!