Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Külalised Soomest...

19.09.2011

21.-22. septembril osaleb ligi sada Turu ja Tallinna õpetajat projekti „Aktiivne ja turvaline koolipäev“ ühisseminaril Tallinna 21. Koolis. Vahetatakse kogemusi kuidas muuta vahetunnid ja koolipäevajärgne tegevus sisukamaks ning seeläbi õpilastele turvalisemaks. 22. septembril külastatakse väikeste rühmadena kahteteist pealinna kooli, et näha ja kuulda kuidas õpilased vahetunde veedavad ning projektitegevusi läbi viiakse. Kivimäe koolis on moodustatud töörühm sotsiaalpedagoog Karin Veileri juhtimisel. Üheskoos kavandatakse ja viiakse läbi projektitöid meie koolis ja tutvustatakse ka neljapäeval põhjanaabritele meie kooli. Projekt kestab kuni järgmise aasta lõpuni ja selle läbiviijateks on Turu ja Tallinna linna haridusametid.