Spordisuvest

09.09.2011

Juuni keskel toimus Helsingis  „Finlandia Junior Games“ – kergejõustiku võistlussari noortele. Nõmme kergejõustikuklubi võitkonna koosseisus osales ka meie kooli 5. b klassi õpilane Hanne Tõnts. Hanne esines väga tublilt tüdrukute teatejooksude võistkondades (4 x 100 m ja 4 x 60 m tõkkejooks) - talle riputati kaela kaks pronksmedalit. Märkimisväärne on ka 1000 m jooksus saavutatud 6. koht.

Ka kaheksanda klassi noormehel Mart Paul Preimanil oli tegus spordisuvi. Ta osales Nõmme United noorte jalgpallikoondise ridades väga edukalt mitmel rahvusvahelisel turniiril. „Pärnu Summer Cup“ – esikoht, „Tallinn Cup-il 2011“ tuli rinda pista aasta vanemate poistega ja võit toodi koduklubisse pärast penaltisid. Soomes Turus peetud sõpruslinnade turniirilt naaseti pronksmedalitega.