Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Avatud uste päeval lasteombudsmani juures

02.06.2011

1.A klassi õpilased osalesid väga edukalt õiguskantsler Indrek Tederi poolt korraldatud laste joonistusvõistlusel ja said kutse osaleda lastekaitsepäeval avatud uste päeval Õiguskantsleri Kantseleis. Toimunud üritusel tutvustasid lasteombudsman ja laste õiguste osakond oma töid ja tegemisi. Lapsed esitasid küsimusi ja arutlesid neile olulistel teemadel. Kohalolijad said teada, kes on lasteombudsman ja kuidas ta lapse õigusi kaitseb, kus üldse asub lasteombudsmani kantselei ja kuidas sinna pöörduda? Põneval näitusel võis näha, kuidas lapsed  (ka meie 1A klassi õpilased) kujutasid oma õigusi joonistustel, mida võistlusele hulganisti saadeti! Anti kätte auhinnad iga vanuserühma kolmele parimale – meilt Thea Kadriann Otsusele. Tutvuda sai huvitava ajaloolise majaga ja maitsta küpsist-kommi-limpsi… Tore päev oli!