Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Tallinna koolide inglise keele ainevõistlus

18.05.2011

Õismäe Vene Lütseum korraldas 10. mail traditsioonilise inglise keele ainevõistluse Tallinna koolide 5. ja 8. klasside õpilastele. Huvilistele pakuti mitmekesiseid ülesandeid (grammatika, sõnavara, lugemine ja kirjutamine). Igast koolist osales kaks viienda ja kaks kaheksanda klassi õpilast. Sellistel võistlustel on tavakoolide õpilastel raske konkureerida, sest süvakeeleõppega klassidel ja koolidel on kahtlemata teatud eelis…Aga kuna kõige tähtsam on siiski osalemisrõõm, otsustasid ka meie kooli inglise keele huvilised kaasa lüüa. Nooremas vanuserühmas panid oma keeleoskused proovile Silvia Maine ja Juhan Soodla (õpetaja Lehti Rauk) ja vanemas osas Magnus Muru ja Enriko Robert Meesit (õpetaja Kaire Selde). Enamus võistlejatest esindasid pealinna gümnaasiume - põhikoole oli kohal vaid kolm. Tänaseks on ka tulemused selgunud ja meie jaoks vägagi rõõmustavad. Silvia saavutas 10.-12. koha ja Juhan 28. koha (osalejaid oli kokku 38). Ka kaheksanda klassi noormehed võivad oma tulemustega igati rahul olla. Magnus oli 21.-23. ja Enriko Robert 30. (45 osaleja hulgas).