Sporditeemaliste laulude konkursist

27.04.2011

Seoses mai lõpus toimuvate NõmmeKivi olümpiamängudega on meie koolis toimunud palju sportlikke ettevõtmisi ja toredaid üritusi. 27. aprillil lõppes sporditeemaliste laulude konkurss. Kehalise kasvatuse õpetaja Maarika Laivi idee aitas ellu viia muusikaõpetaja Anne Ermast,  kes õpilastele nende poolt valitud lauluviisid selgeks õpetas. Konkursil astusid üles kõik klassid ja ka õpilaste oma osalus oli märkimisväärne – laulusõnad tuli ise välja mõelda ja kirja panna. Noored sõnameistrid väärivad küll kiidusõnu, sest laulutekstid olid sisukad, humoorikad ja kuulama kutsuvad. Kõik esinejad olid omamoodi vaimukad ja said žüriilt palju kiidusõnu: 1A kõige särtsakama esituse eest, 1B hea meeskonnatöö eest, 2A kaasahaarava esituse eest, 2B kõige mehisema esituse eest, 3A läbimõeldud laulusõnade ja meeldejääva esituse eest, 3B kaasakiskuva ja efektse esituse eest, 4A kõige temaatilisemate laulusõnade eest, 4B kõige omapärasema esituse eest. Oma lauludega saavad sporditeemalisel viktoriinil veelkord esineda 1A ja 3B.

Vanemas kooliastmes olid sama edukad 5. ja  8. klass. Ka nemad pääsesid „teise vooru“. 6. klass sai kiita humoorikate laulusõnade eest, 7. - kõige parema sõnumiga laulu eest ja 9. klass kõige rahvuslikuma laulu eest. Üritus oli meeleolukas ja seda võib igati kordaläinuks lugeda.