Mälumängurid taas tublid...

21.04.2011

20. aprillil toimus Inglise Kolledžis Tallinna koolide vaheline mälumänguvõistlus. Osaleda võisid nii põhikoolide kui ka gümnaasiumide õpilased (kuid neljaliikmelises võistkonnas pidi olema vähemalt kaks põhikooli õpilast). Meie kooli võistkonda kuulusid lõpuklassi õpilased Ingrid Müürisepp, Gätri Tammeleht, Kaarel Voogre ja Kaspar Admann. Teadmised pandi proovile kümnes erinevas valdkonnas: kultuuris, ajaloos, spordis, teaduses, poliitikas, looduses, Euroopa Liidus jne. Meie mälumängurid olid väga tublid ja saavutasid kahekümne kahe võistkonna hulgas kümnenda koha. Õpetaja Margus Pillau õpilaste tulemus on eriti  rõõmustav, sest rinda tuli pista gümnaasiumitega (olime osalejate hulgas ainuke põhikool).