Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Teine koht vabariiklikul olümpiaadil

13.04.2011

Tallinna Ülikooli tööõpetuse osakond korraldas käsitöö ja kodunduse alase õpilaskonkursi. Üleriigiline voor toimus 9. aprillil mõlemas valdkonnas eraldi. Igast maakonnast osales üks õpilane, samuti Tartu ja Pärnu linnast, Tallinnast oli kaks õpilast. Pealinna esindusse kuulus ka meie kooli õpilane Margot Vahtra. Konkurss koosnes teoreetilisest ja praktilisest osast. Teoreetiline osa omakorda testist ja toidu toiteväärtuse arvutusest ning oma valiku põhjendusest. Põhirõhk oli õppeainesiseste ja õppeainete vaheliste seoste loomise oskusel, tarbijateadlikkusel, põhjendatud valikute tegemisel. Praktilise ülesandena tuli koostada menüü, valmistada suupiste ja jook ning need serveerida. Margot tuli oma ülesannetega suurepäraselt toime ja saavutas vabariiklikul konkursil teise koha. Palju õnne ka tema tublile õpetajale Reet Markusele!