Stefan Hiienurme logo tunnistati parimaks

12.04.2011

Meie kooli ja Nõmme Gümnaasiumi ühiste kooliolümpiamängude raames korraldati mõlemas koolis NõmmeKivi 2011 olümpiamängude logo konkurss. Võitjaks tunnistati lõpuklassi noormees Stefan Hiienurm. Tema kujundatud värvikirevad T-särgid tõmbavad selga mai lõpus kõik sellel toredal spordipeol osalejad. Sama logo on ka kiiremate spordipoiste ja tüdrukute diplomitel. Medalid valmisid poiste töö-õpetustunnis, nendele teksti kirjutamisele  aitasid kaasa ka tüdrukud. Kõik klassid andsid välja stendid olümpiamänge korraldanud riikide kohta. Tasub tähelepanelikult lugeda, sest sporditeemaline viktoriin on tulemas. Käimas on ka olümpiateemaline lauluvõistlus. Ega keegi ei pääse ka sportlasele mõeldud fännikirjast. Kogu klassiga tuleb välja mõelda fantaasiariigi nimi, kelle esindajana mängudel osaleda. Nii et „sportlikku tegevust“ jätkub mai lõpuni. Jõudu kõigile ja eriti õpetaja Maarika Laivile!