Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Margot Vahtra üleriigilises lõppvoorus

05.04.2011

Käsitöö ja kodunduse olümpiaadi Tallinna piirkonnavoor toimus 17. märtsil Pääsküla Gümnaasiumis. Igast koolist võis osaleda üks õpilane. Olümpiaad koosnes kolmest osast: teoreetilisest, loomingulisest praktilisest tööst ja kodunduse praktilisest ülesandest. Meie  lõpuklassi õpilasel Margot Vahtral õnnestus kõige paremini just viimane. Piirkonnavoorus paremaid tulemusi saavutanud neli õpilast esindavad pealinna koolide õpilasi üleriigilisel käsitöö ja kodunduse olümpiaadil, mis toimub 9. aprillil Tallinna Ülikoolis. Nende hulgas ka õpetaja Reet Markuse hoolealune. Palju õnne ja hoiame pöialt!