Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Õpioskustega piirkonnavooru

21.03.2011

Õpioskuste võistluse koolivoorus osalesid pealinna koolide 5. klasside viieliikmelised võistkonnad. Koolivooru ülesannete lahendamisel oli oluline, et õpilased töötaksid iseseisvalt, vastuste vormistamine oleks korrektne ja oleks viidatud kontrollitavatele allikatele. Meie kooli võistkonda kuulusid Tuuli Põhjakas, Janet-Liis Metus, Silvia Maine, Hugo Tekkel ja Markus Reila. Ülelinnalise õpioskuste võistluse korraldustoimkond vaatas läbi koolidest saabunud tööd ja kutsus Tallinna vooru osalema kuni 25 erineva kooli parimat võistkonda. Valituks osutus ka õpetaja Ruth Nilgo 5. klassi võistkond. Tallinna voor toimub 9. aprillil Tallinna Prantsuse Lütseumis. Hoiame pöialt!