Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Ingrid Müürisepp osales lingvistikaolümpiaadil

14.03.2011

Lingvistikaolümpiaadi eesmärgiks oli propageerida keeleteadust, mida koolis eraldi õppeainena ei õpetata ja pakkuda võimalust süveneda maailma keelelisse mitmekesisusse. Ülesanded nõudsid eelkõige loogilist mõtlemist ja analüüsivõimet. Vajalik oli  grammatikaterminite tundmine põhikooli programmi raames ja muidugi tulid kasuks kõik lingvistikaalased teadmised. Osalesid 9.–12. klasside õpilased - vanuseklasse ei eristatud. Eelvooru tulemused selguvad 21. märtsiks. Lõppvoor peetakse Tartus 16. ja 17. aprillil ja sinna kutsutakse 40 parimat.