Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Nuputasime nutikalt

03.03.2011

Matemaatikavõistlus „Nuputa“ toimus 2. märtsil Nõmme põhikoolis ja selle  korraldasid Tallinna matemaatikaõpetajate ainesektsioon ja Tallinna Õpetajate Maja.

5.-6. klassil tuli välja panna üks neljaliikmeline koondvõistkond. Meilt nuputasid kaks õpetaja Maie Sepa õpilast - Tuuli Põhjakas, Markus Reila ja kaks õpetaja Laidi Kattai hoolealust - Laura Jaansen, Erki Koks.

7. klassi kolmeliikmelisse võistkonda kuulusid Kaireen Luhtjärv, Kalev Kuusk ja Aleksander Traks. Mõlemal võistkonnal tuli lahendada ristsõna, ei-ja ülesandeid, loovus-, valikvastusega ja peastarvutamisülesandeid.

Tulemused olid rõõmustavad (eriti nooremas vanuserühmas): neljakümne ühe võistkonna hulgas saavutati märkimisväärne 11. koht.

Vanemas astmes saadi kolmekümne ühe osaleja hulgas 22. koht.