Mälumängudest...

03.03.2011

Ka sel aastal toimusid meie koolis Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud mälumängud. Igast klassist võis osaleda kaks võistkonda. 28. veebruaril panid oma teadmised proovile noorema kooliastme õpilased. Küsimused koostasid õpilasomavalitsuse liikmed Brigitta Õunmaa ja Carmen Paabu. 1.-2. klasside arvestuses esikoha saavutanud 2.A klassi võistkonda kuulusid Hanna Mia Sooman, Liis Soon, Albert Ader ja Alex Markus Reitsak. Teine koht kuulus 1.A klassile ja kolmas 2.A teisele võistkonnale.

3.-4. klasside hulgas olid tublimad 4.B klassi õpilased: Johanna Etverk, Danel Daljajev, Andres Aleksander Jürgenson ja Daaniel Maanas. Teise koha saavutas sama klassi teine võistkond, kolmas koht kuulus 3.A klassi teisele võistkonnale.

5.-9. klassi õpilastele korraldas ürituse ajalooõpetaja Margus Pillau. Tehniline teostus oli seekord õpilaste eneste (Rain Hallikase ja Stefan Hiienurme) kanda. Küsimused olid Eestimaaga seotud ja hõlmasid paljusid valdkondi: ajalugu, kultuur, muusika, sport. Võistlesid neljaliikmelised võistkonnad ja ka publikule jätkus osalemis- ja kaasamõtlemisrõõmu. Võitis 8. klassi võistkond koosseisus: Janeli Jaansen, Sarah Brigitta Kasemaa, Kristjan Erik Liive ja Sander Reila. Teise koha sai 9. klassi teine ja kolmanda koha 5. klassi esimene võistkond. Sama klassi õpilased sisustasid ka mõtlemisaja meeleolukate muusikapaladega. Parimatele olid magusad auhinnad.