Trükivalgust nägi õpetaja Anne Ermasti laulukogumik

04.02.2011

Anne Ermast on meie kooli muusikaõpetajana töötanud pikki aastaid. Neisse mahub palju märkimisväärset: osalemised erinevatel loomingukonkurssidel, õpilaste tublid saavutused nimekatel lauluvõistlustel, Kivimäe laululaste ülevad esinemised  laulukaare all, südamlikud ja meeleolukad jõulukontserdid… Nüüdseks on tema sulest ilmunud ka lastelaulude kogumik „Imede aeg“. Ilmselt sobivad seda iseloomustama kõige paremini autori enda sõnad: „Meie esivanemad on endas kandnud väärtuslikku pärandit, mis on aegade jooksul meisse talletunud ja elab meie kaudu edasi. Selles laulukogumikus saavad kokku lastelaulud ja eesti vanasõnad: laulud seletavad vanasõnu ja vanasõnad laule, täiendades teineteist. Küllap see ongi imede aeg, kui avastad enda jaoks midagi tundmatut. Olgu selleks siis mõni väärt mõte, idee või hoopis muusika, mis peidab endas saladusi, võlujõudu ja imesid, viies meid rändama ammuununenud paikadesse või uutele, senitundmatutele radadele.“ Palju õnne ja loomingurõõmu edaspidisekski!

(Tore, et raamatu keelelise korrektuuri eest kandis hoolt samuti meie kooli õpetaja - Mari Teinemaa).