Meeleolukas Playbox

12.05.2010

Aprilli viimasel päeval toimus kooli saalis meeleolukas ja osavõturohke Playbox. Võisteldi kahes vanuserühmas. Osalejad jäljendasid oma etteastetes lemmiklauljat või ansamblit. Oluline oli sarnaneda võimalikult hästi nii liikumises, liigutustes, žestides, miimikas ja ka välimuses.

Kõige rohkem matkiti Lady Gaga-t. Nooremas vanuserühmas (1-4. kl) olid tublimad neljanda klassi õpilased. Kahtlemata tuleb kiita nende solisti Kairin Luhtjärve, kes oli oma etteaste õnnestumiseks kõvasti vaeva näinud. Vanemas vanuserühmas oli äärmiselt raske paremusjärjestust paika panna. Mõni osaleja paistis silma äärmiselt kõrge n.-ö tehnilise tasemega (Ahti Kappet 6. kl), 7.-9. klassist osales aga rõõmustavalt palju õpilasi. Enamus etteasted olid erinevatest lauludest kokku miksitud, suure esinemislusti ja rõõmuga ette kantud. Eriti tore oli nõnda palju poisse  ja noormehi lavalaudadel näha. Publikule ja kahtlemata ka žüriile meeldisid nad väga. Esikoht läks jagamisele 7. ja 8. klassi vahel. Suur tänu kõigile osalejatele. Kiidusõnad ka lõpuklassi tublile õpilasele Liisa Maksanile, kes õpetas paljudele väikestele kooliõdedele ja vendadele tantsud selgeks!  Uute esinemisteni!