Mälumängurid taas edukad

07.04.2010

Märtsis toimus Nõmme põhikoolis kümnes Nõmme koolidevaheline mälumäng. Meie kooli võistkonnad on osalenud neist kõigil. Juubelimälumängu korraldus erines veidi varasematest aastatest. Küsimused esitati miljonimängu-stiilis nelja vastusevariandiga, millest üks oli õige. Seekord võistlesid õpilased ja õpetajad ka omavahel. Paraku esimesel korral ei õnnestunud õpilastel õpetajaid üldarvestuses veel lüüa. Küsimusi oli erinevatest valdkondadest ja muidugi ka Nõmme kohta. Pärast 18 põhiküsimust tuli parimate selgitamiseks lisaküsimuste voor, kus vastusevariante enam ei antud. Õpilaste arvestuses jagasid meie noored mälumängurid, Stefan-Alfred Hiienurm, Kaspar Admann ja Kaarel Voogre, pärast lisaküsimust teist ja kolmandat kohta Nõmme põhikooliga. Ka õpetajate arvestuses oli pinev heitlus sama kooliga. Kuna mõlemad esikoha pretendendid liikusid kindlalt edasi, otsustas žürii pärast kaheksandat lisaküsimust mängu lõpetada ning esimene ja teine koht läks jagamisele. Meie kooli pedagooge esindasid direktor Maie Sepp, bioloogiaõpetaja Maarika Rannamägi ja meie põhivara – ajalooõpetaja Margus Pillau.