Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Lõppes õpioskuste võistlus

16.03.2010

Õpioskuste koolivoor  toimus 15. veebruarist  kuni 1. märtsini. Võistluse eesmärgiks oli: süvendada õpilastes oskust infot otsida, leida ja seda sihipäraselt rakendada,  anda õpilastele võimalus näidata võistlusülesannete lahendamisel üles loovust ja nutikust, olla vastamisel täpne ja korrektne, anda võistkondadele meeskonnatöö ja selle korraldamise kogemust. Õpioskuste võistlusel osalesid 5. klasside viieliikmelised võistkonnad. Meie koolist: Laura Jaansen, Anne Laura Laur, Sheryl Rusin, Kaspar Katkosilt ja Oliver Kukk.