Matemaatikavõistlus "Nuputa"

08.03.2010

4. märtsil toimus Lilleküla Gümnaasiumis matemaatikavõistlus „Nuputa”, mille korraldasid Tallinna matemaatikaõpetajate ainesektsioon ja Tallinna Õpetajate Maja.

Osalesid 5.-6. klasside neljaliikmelised (2 õpilast viiendast ja 2 õpilast kuuendast klassist) ja 7. klasside kolmeliikmelised võistkonnad. Igast koolist võis osaleda mõlemas vanuseastmes üks võistkond. Meie kooli nooremasse võistkonda kuulusid Laura Jaansen, Katarina Kaldoja, Künter Uku Altnurme ja Mart Paul Preiman. Vanemas võistkonnas võistlesid  Janeli Jaansen, Kristjan Erik Liive ja Rain Hallikas. Võistlejad lahendasid ristsõna, valikvastustega ülesandeid, ei-ja ülesandeid, loovusülesandeid ja peastarvutamis-ülesandeid. Nooremas vanuserühmas saavutasid õpetaja Triin Leeveri õpilased 23. koha (42 osaleja hulgas) ja vanemas vanuseklassis said õpetaja Maie Sepa „nuputajad” 18. koha (35 võistkonna hulgas).