Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Ajaloo-olümpiaadist

02.02.2010

Kolmapäeval, 27. jaanuaril, toimus ajaloo-olümpiaadi ühtsete ülesannetega koolivoor Tallinna üldhariduskoolide õpilastele.

Küsimused hõlmasid vastava klassi õppekirjandust. 6. klassi teemale sai lisateavet ka Hans Reichardt-i teosest „Mis on mis. Seitse maailmaimet“. Nimetatud klassi õpilastest olid paremad teadmised Mart Paul Preimanil ja Aleksander Traksil. 7. klassi arvestuses kogusid rohkem punkte Kristjan Erik Liive ja Frank Johan Ojarand. Eriti paistis sel olümpiaadil silma aga 8. klass. Kõik neli osalejat: Ingrid Müürisepp, Kaarel Voogre, Stefan-Alfred Hiienurm ja Kaspar Admann saavutasid märkimisväärseid tulemusi. Lõpuklassi tublim oli Maarja Linda Ojarand. Nende õpilaste nimed, keda koolivooru tulemuste põhjal kutsutakse osalema Tallinna piirkonnavooru,  tehakse teatavaks  4. veebruaril. Loodame, et nii mõnigi õpetaja Margus Pillau õpilane saab võimaluse võrrelda oma teadmisi pealinna ajaloohuvilistega.