Matemaatikaolümpiaad oli edukas

27.01.2010

Matemaatikaolümpiaadi ühtsete ülesannetega koolivoor toimus 19. jaanuaril kõigis Tallinna koolides. Meil said osaleda kolmanda kooliastme õpilased. Igal klassil tuli lahendada viis erineva raskusastmega ülesannet. Kõige aktiivsemad (üheksa huvilist) ja ka edukamad olid  õpetaja Maie Sepa hoolealused 7. klassist. Rohkem punkte kogusid Janeli Jaansen, Frank Johan Ojarand ja Kristjan Erik Liive. Nende tööd esitati ka ülelinnalisele komisjonile. Tänaseks on selgunud, et kaks esimest on kutsutud Tallinna piirkonnavooru, mis toimub 6. veebruaril  Kuristiku Güm-naasiumis. Hoiame neile tugevasti pöialt ... ja seda enam, et oleme ainuke põhikool tugevas gümnaasiumide konkurentsis.

Tublid olid ka õpetaja Triin Leeveri õpilased. 8. klassi arvestuses oli osalejaid neli. Esikohta jagasid Mirjam Lätt ja Kaspar Adman. Lõpuklassi õpilastest võitis Diane Liive Maarja Linda Ojaranna ees.