Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Tõepreemia

08.06.2005

Rahvusooper Estonia 99. hooaeg, mis kandis nime "Noore publiku aasta", hakkab lõppema. 1. juunil toimus traditsiooniline kolme kooliprjekti lõpetamine. Sellel hooajal osales projektides "Teatrimaagia", "Balletimaailm" ja "Muusikateatri etenduse sünd" kokku 2522 last. Meie koolist osalesid viiendate ja kuuendate klasside õpilased. Estonia Valgesse saali vastuvõtule kutsuti neist paremad 50 - noort silmapaistvat kirjutajat, kriitikut ja joonistajat. Jagati balletimaailma-, häälepaela- ja Juniori ordeneid. Enn Henry Teimann (6A) võitis TÕEPREEMIA projekti kirjutiste võistlusel. Pärast vastuvõttu vaadati koos etendust "Mina-Napoleon". Pariate õpilastööde näitust said teatrikülastajad nautida teatri Valges saalis.