Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Lõppes Kodulinna Maja loominguvõistlus

13.01.2010

Kodulinna Maja on aastaid korraldanud huvipakkuvaid võistlusi ja konkursse.

Detsembris lõppes Tallinna koolidele suunatud kirjutamisvõistlus "Armastab, ei armasta, armastab...". See korraldati koostöös KUMU -ga ja oli konkursi teine osa. (Esimene oli eelmisel õppe-aastal ja kandis pealkirja "Üksteist peab hoidma" - õpilastele pakuti võimalust tutvuda eesti kunstiklassikaga ja saadud emotsioonid kirjasõnasse vormida.)

Meie koolist osalesid 7. klassi õpilased Rain Hallikas, Frank Johan Ojarand, Johanna Ruhno, Lisett Vahesalu, Sarah Brigitta Kasemaa ja Kristjan Erik Liive. Kõik õpetaja Liivi Sagara õpilased on kutsutud 16. jaanuaril Kodulinna Majja kokkuvõtteid tegema.

Kolmanda osa, " Võta aega veidi ringi vaadata, veel ei ole hilja, jõuad elada...", tööde esitamise tähtaeg on 15. veebruar. Kerget sulge!