Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Keemia viktoriinilt edukalt

21.10.2009

10. oktoobril toimus Tallinna  53. Keskkoolis keemiaviktoriini noorema vanuseastme (8. - 9. klass õpilased) esimene voor.

Võistluse korraldasid Tallinna keemiaõpetajate ainesektsioon ja Tallinna Õpetajate Maja. Viktoriin oli meeskondlik ja igast koolist võis osaleda mitu kolmeliikmelist võistkonda. Esmakordselt olid võistlustules ka meie, õpetaja Kalle Kebbinau,  õpilased. Viktoriini teemaks oli keemiline eksperiment: laboratoorsed töövahendid, keemia ajalugu, füüsikalised ja keemilised nähtused. Lahendada tuli 20 teoreetilist ülesannet. Esimesest voorust pääses edasi võistlema 10 võistkonda. Nende hulgas ka meie kooli 8. klassi õpilased: Mirjam Lätt, Sirli Maidre ja Imre Veski. Tublilt esines ka 9. klassi võistkond. II voor toimub 3. aprillil.