Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Geograafiaolümpiaadil oli palju osalejaid

15.10.2009

Ülelinnaline ühtsete ülesannetega geograafiaolümpiaadi koolivoor toimus 7. oktoobril neljas vanuserühmas:

7. klassi õpilastelt eeldati atlase kasutamise oskust, Eestiga seotud geograafia-alaste mõistete ja seoste tundmist. Ka 8. klassilt nõuti atlase kasutamise oskust ja  geograafiatundides käsitletud mõistete, teadmiste ja seoste rakendamist. 9. klassi õpilased  pidid eelmistel õppeaastatel geograafias õpitu põhjal seoseid leidma ja järeldusi tegema. Osalejaid oli palju – kokku 16 õpetaja Maarika Rannamäe õpilast. Geograafiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor toimub 21. novembril ja sinna on kutsutud ka kaks meie kooli 7. klassi õpilast : Janeli Jaansen ja Kristjan Liive.