Õpioskuste võistlusel piirkonnavoorus

02.10.2009

Õpioskuste võistlusel on palju eesmärke: süvendada õpilastes oskust infot otsida, leida ja seda sihipäraselt rakendada; anda õpilastele võimalus näidata oma loovust ja nutikust; olla vastamisel täpne ja korrektne; anda võistkondadele meeskonnatöö ja selle korraldamise kogemust.

Koolivoor toimus 20. aprillist - 11. maini -  osalejateks 5. klasside viieliikmelised võistkonnad. Parima võistkonna  võistlustöö tuli esitada Tallinna Haridusametile. Ülelinnalise õpioskuste võistluse korraldustoimkond kutsus Tallinna vooru osalema 25 parimat võistkonda. Kutsutute seas oli ainult kaks põhikooli. Rõõm on tõdeda, et üks nendest oli meie kool.

Tallinna voor toimus 26. septembril Gustav Adolfi Gümnaasiumis. Võistkonda kuulusid 6. klassi õpilased: Maria Aljas, Kalev Kuusk, Mario Laul, Karl Stamm ja Aleksander Traks. Õpetaja Kaja Vaikla õpilased esindasid Kivimäe kooli väga tublilt.