Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Koolinoorte mälumängust

19.01.2010

Eesti VII koolinoorte mälumängumeistrivõistluseid korraldab MTÜ Eesti Mälumänguliit Euroopa Komisjoni Eesti Esinduse toetusel. Mäng viiakse läbi kahes etapis – maakondlik eelvoor ja finaalmäng.

Eelvoorus, mis toimus 12. detsembril, võisid osaleda kõikide Eesti koolide 4-liikmelised võist-konnad. Meie kooli esindasid lõpuklassi õpilased: Kristine Diane Liive, Maarja Linda Ojarand, Kadri Oviir ja Mirjam Lätt 8. klassist. Võistlejatel tuli vastata viiekümnele küsimusele erinevatest eluvaldkondadest (ajalugu, poliitika, geograafia, loodus, teadus, tehnika, kultuur, sport). Kuigi finaalmängu (maakondade võitjate) hulka ei pääsetud, olid õpetaja Margus Pillau õpilased tublid.