Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Õpioskuste võistlusest

19.05.2009

Õpioskuste võistluse koolivoorus osalesid Tallinna koolide 5. klasside viieliikmelised võistkonnad 20. aprillist - 11. maini.

Võistluse eesmärgiks oli süvendada õpilastes oskust infot otsida, leida ja seda sihipäraselt rakendada, anda õpilastele võimalus näidata võistlusülesannete lahendamisel üles loovust ja nutikust, olla vastamisel täpne ja korrektne, anda võistkondadele meeskonnatöö ja selle korraldamise kogemust. Koolivooru ülesannete lahendamisel oli oluline, et õpilased töötaksid iseseisvalt, oleksid vastuste vormistamisel korrektsed, viitaksid kontrollitavatele allikatele. Ülelinnalise õpioskuste võistluse korraldustoimkond vaatas läbi koolidest saabunud tööd ja kutsus Tallinna vooru osalema 25 erineva kooli parimat võistkonda. Meie kooli esindus: Kalev Kuusk, Carl-Erik Lillak, Uku Altnurme, Mario Laul ja Karl Stamm olid väga tublid ja saavutasid koolivooru tulemuste põhjal 12. koha. Tallinna voor toimub 26. septembril 2009.a. Gustav Adolfi Gümnaasiumis. Hoiame õpetaja Kaja Vaikla õpilastele pöialt!