Maanteeameti esseekonkursi tulemused

18.05.2009

Liiklusohutuskampaania „Ära tapa oma sõpra, kinnita tagaistmel turvavöö!“ ühe osana kuulutas Eesti Maanteemuuseum koostöös Maanteeametiga välja esseekonkursi 7.-12. klassi õpilastele.

Konkursi eesmärgiks oli kutsuda noori mõtlema ja avaldama arvamust liikluskultuurist, politseitööst, karistustest ja liiklusohutuspropagandast ning sellest, mida ja kuidas teha, et liiklemine oleks kõigi jaoks turvaline. Miks on nii palju liiklusõnnetusi ja liikluses hukkunuid, miks me ei tähtsusta turvavarustust ega pööra tähelepanu ohutusele? Need on küsimused, millele peaks igaüks meist vastuseid otsima. Nüüdseks on tulemused selgunud: äramärgitud tööde hulgas on ka õpetaja Liivi Sagara lõpuklassi õpilase Martin Vahtra luulevormis töö.