Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Teadmiste võistlus 2008

19.11.2008

Ülelinnaline Teadmiste võistlus 2008 toimub 13. novembril Tallinna 21. Koolis.

Võistlusel osalesid põhikoolide ja gümnaasiumide 4 – liikmelised võistkonnad. Meie kooli esindasid direktor Maie Sepp, ajalooõpetaja Margus Pillau, lõpuklassi õpilased Liisa Tarkus ja Kaius Nõmberg. Küsimusi oli viiest valdkonnast: reaalainetest, humanitaariast, loodusest ja keskkonnast, Eestimaast ning Euroopa Liidust. Kokku oli võistlustules 38 gümnaasiumi, 5 põhikooli ja üks külalisvõistkond – Riigikogu. Tulemused olid Kivimäe koolile taaskord rõõmustavad - IV koht üldarvestuses ja I koht põhikoolide arvestuses.