Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Õpioskuste võistluse Tallinna voor

10.10.2008

Õpioskuste võistluse Tallinna piirkonnavoorus osales kakskümmend üks koolivoorus rohkem punkte saanud võistkonda. Meie kooli esindasid 6. klassi õpilased Janeli Jaansen, Sarah Kasemaa, Kristjan Liive, Frank Ojarand ja Magnus Muru.

Võistlus toimus 27. septembril Tallinna Reaalkoolis. Ülesannete lahendamine eeldas teatmeteoste ja muude teabeallikate kasutamisoskust. Töötada tuli meeskonnana ja pöörata tähelepanu ka vastuste vormistamisele ning viitamisele. Tallinna voor korraldati töötubadena. Ülesanded ei olnud ühe kindla õppeaine kesksed - nende lahendamiseks anti aega 25 minutit. Ülesanded esitatati tekstina, helindina, tabelina, pildina, skeemina või esemena.Üks töötubadest asus arvutiklassis ja ülesandeid lahendatati Interneti abil. Võistkonnad võisid kasutada vaid neid raamatuid ja materjale, mis olid ette antud korraldustoimkonna poolt. Meie õpilastel õnnestusid paremini arvuti-, humanitaar- ja vaariaalased ülesanded. Kokkuvõttes saadi tubli 16. koht.