Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Liiklusteemaliste lugude võistlus

14.05.2008

Eesti Maanteemuuseum korraldas koostöös Maanteeameti liiklusohutuse osakonnaga liiklusteemaliste lugude võistluse 4.-6. klasside õpilastele. Lapsed said võimaluse avaldada oma arvamust meie teedel toimuva kohta. Õpilaste poolt nähtu ja kogetu põhjal pööratakse avalikkuse tähelepanu probleemidele, mis lapsi igapäevastes liiklussituatsioonides saadavad. Kirjutisele võis lisada ka oma joonistuse. 5. klassi õpilane Johanna-Julia Ruhno oli tublimate kirjutajate hulgas ja kutsuti  jutuvõistluse pidulikule lõpetamisele Eesti Maanteemuuseumisse.