Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Õpioskustega piirkonnavoorus

22.05.2008

Õpioskuste võistluse koolivoor  toimus 21. aprillist - 12. maini. Selle eesmärgiks oli süvendada õpilastes info otsimis- ja leidmisoskust ning oskust seda ka sihipäraselt rakendada; anda võistkondadele meeskonnatöö kogemust; näidata ülesannete lahendamisel loovust ja nutikust ning olla vastamisel täpne ja korrektne.

Osalesid 5. klasside viieliikmelised võistkonnad. Ülelinnalisele komisjonile laekus 28 tööd. Tallinna piirkonnavoorus, mis toimub 27. septembril Reaalkoolis, osaleb 21võistkonda. Kutsutute hulgas on ka meie õpilased: Kristjan Liive, Frank Ojarand, Magnus Muru, Janeli Jaansen ja Sarah Kasemaa. Hoiame teile pöialt!