Meie mälumängurid taas edukad

06.03.2008

26. veebruaril toimus Pääsküla Gümnaasiumis traditsiooniline Nõmme koolidevaheline mälumäng-sedakord juba kaheksandat korda.

Viktoriinis osalesid seitsme kooli võistkonnad. Võisteldi eraldi õpilaste ja õpetajate kategoorias. Nõmme linnaosavanem Rainer Vakra esitas mõlemale võistkonnale kakskümmend küsimust. Vastamine eeldas laialdasi teadmisi kogu maailmast ja muidugi ka Nõmmest. Meie kooli esindasid direktor Maie Sepp, õpetajad Margus Pillau, Maarika Rannamägi ning lõpuklassi õpilased Werner Armulik ja Tambet Pomerants. Kui varasematel aastatel oli õpilaste arvestuses nii põhikoolide kui ka gümnaasiumide kategooria, siis juba teist aastat oli reglemendis muudatus, sest Nõmmele on jäänud ainult kolm keskharidust andvat kooli - nende eristamisel ei ole mõtet. Selleks et võrdsustada võistkondade taset võis põhikoolide õpilaste võistkonnas olla ka üks õpetaja. Juba teist aastat väljusid sellest lahingust võitjana meie mälumängurid. Õpetajate võistlus kujunes väga tasavägiseks - vaja läks kahte lisaküsimust. Kivimäe kooli tublid õpetajad saavutasid II koha.