Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Algklasside viktoriin

25.02.2008

Esmaspäeval, 25. veebruaril, toimus kooli saalis algklasside viktoriin. Üritus oli pühendatud meie kodumaa 90. aastapäevale.

Igast klassist osales nii poiste kui ka tüdrukute võistkond, kel tuli lahendada ristsõna. Selle edukale lahendamisele aitasid kaasa kokkuvõtlik infoleht "Minu Eestimaa" ja  viktoriinile eelnenud suuline etteaste. Nii oli lahenduste leidmine jõukohane ka kõige noorematele-esimese klassi õpilastele. Paremad teadmised olid 4. klassi poiste võistkonnal. Teise koha saavutasid sama klassi tüdrukud ja kolmandat kohta väärisid 2. klassi tüdrukud.