Kivimäe Kivid Koolitantsu lõppkontserdil

04.04.2007

Koolitants 2007 piirkondlikud festivalid on lõppenud. Kuue päeva jooksul valis žürii 364-st tantsunumbrist aprillis toimuvale lõppkontserdile sada parimat. Rõõm on tõdeda, et esmakordselt pääsesid valitute hulka ka "meie mehed" tansuga "Retro".Maakondlikel tantsupäevadel jaanuaris ja veebruaris esitati 689 tantsu, millest piirkondlikele festivalidele kutsuti 368. Nende hulgast valiski žürii sada paremat esitamiseksTallinnas, Salme Kultuurikeskuses 27.-29. aprillil toimuvale lõppkontserdile. Reedel on laval esraaditantsud, laupäeval laste- ja vabatantsud ning pühapäeval show- ja breiktantsud. Festival toimus sel aastal kolmeteistkümnendat korda ja seda korraldab Eesti Tantsuagentuur. Maakodlikel tantsupäevadel osales kokku 5089 kooliealist last ja noort 310 tantsutrupist. Oleme õpetaja Tõnu Pomerantsi ja tema tantsuõpilaste üle väga uhked.