Meie õpilased muinasjutuvõistluse laureaatide hulgas

03.04.2007

Sten Roosi muinasjutuvõitluse tänavused laureaadid on selgunud. Meie kool on juba aastaid sellel kirjanduslikul jõukatsumisel väga edukalt osalenud. Eks tee harjutamine ju meistriks. Tänavu laekus võistlusele üle veerandtuhande kirjatöö. Muinasjutuvõistluse žüriisse kuulusid Steni vanemad Ann ja Ants Roos, Leida Olszak ja Ülle Väljataga Eesti Lastekirjanduse Keskusest ning Hea Lapse toimetaja Leelo Tungal. Ka sedakord on tulemused meile rõõmustavad. Jälle olid tublid lõpuklassi õpilased: Tanel Simon saavutas II koha, Helga -Johanna Kuusler ja Marko Põldroos said žürii eriauhinnad. Maret Maripuu eriauhinna vääriliseks tunnistati 7. klassi õpilane Martin Vahtra. Taas kord tuleb esile tõsta meie tublit õpetajat Liivi Sagarat, kelle käe all andekad sulesepad on sirgunud. Auhindade üleandmine toimub 7. aprillil. Loodetavasti jääb võistlus püsima ja tuleval aastal on võitjate ring veelgi laiem. Hea Laps avaldab parimad tööd ka oma kaante vahel. Aprillikuu numbris ilmus juba Tanel Simoni lugu "Kolm põrsakest 2: Hundi tagasitulek".