Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Lõppes kirjakirjutamise võistlus

12.03.2007

Tallinna koolide eesti keele õpetajad korraldasid 5.-6. klasside õpilastele kirjakirjutamise võistluse. Võistluse eesmärgiks oli  õpilaste loovuse, väljendamisoskuse ja fantaasia arendamine. Igast koolist võis võistlusele saata kuni viis tööd. Kokku sai neid kaheksakümne ringis. Võistluse sisuks oli kiri vanaemale või vanaisale, milles tuli selgitada , miks kirjutaja ei saanud vanavanematele külla minna. Meie koolist said korraldajatelt tänukirjad 5. klassi õpilased Sirli Maidre, Brigitta Õunmaa ja Kaspar Admann ning 6. klassi õpilased Maarja Linda Ojarand, Jaanika Ruhno.