Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Meie võit

01.03.2007

15. veebruaril toimus Rahumäe põhikoolis traditsiooniline Nõmme koolidevaheline mälumäng. Seitse kooli võistes nii õpilaste kui ka õpetajate kategoorias.

Küsimusi esitas Nõmme linnaosavanem Rainer Vakra. Koolidevahelisel mälumängul osalemine ja seal edukalt esinemine on kujunenud auasjaks, sest lai silmaring on osa heast haridusest. Seda enam on hea meel tõdeda, et meie kooli võiskonnad tulid võitjaks mõlemas arvestuses. Võidukasse esindusse kuulusid 9. klassi õpilased Marko Põldroos, Sander Pihelgas, direktor Maie Sepp ja õpetajad Maarika Rannamägi ning Margus Pillau.