Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Algasid aineolümpiaadide ülelinnalised koolivoorud

08.12.2006

4. detsembril algasid aineolümpiaadide ülelinnalised koolivoorud. Olümpiaad on mitmevooruline ainevõistlus, millel osalemine eeldab vastava kooliastme ainekava põhjalikku tundmist. Väga heade tulemuste saavutamiseks tuleb õpilastel teha ka iseseisvat tööd, sest osa ülesandeid on koostatud erialase kirjanduse põhjal. Olümpiaadiks ettevalmistumisel on abiks õpilase ja õpetaja hea koostöö. Enamik olümpiaade viiakse läbi esmalt koolivooruna, mille parimad võistlevad edasi piirkonnavoorus. Seal edukalt osalenud õpilased kutsutakse üle-riigilistele võistlustele. Selgunud on esimesed võitjad.

Bioloogiaolümpiaadi koolivooru tublimad 9. klassis olid: Katrin Kukk, Aare Aasmäe ja Marko Põldroos; 8. klassi arvestuses: Miriam Jamul, Hanna-Stina Lillak ja Eva-Maria Äro; 7. klassis: Gerli Kornelt, Mathias Mällo ja Martin Vahtra.

Matemaatikaolümpiaadi paremad 8. klassis: Miriam Jamul ja Mario Markus; 9. klassis: Marko Põldroos, Sander Pihelgas, Reimo Oja ja Aare Aasmäe.