Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Johanna-Julia Ruhno kutsuti autasustamisele

28.04.2008

24. märtsist kuni 16. aprillini toimus Tallinna Keskraamatukogus traditsiooniline omaloominguline jutuvõistlus Tallinna koolide 8-13-aastastele lastele. Konkureerima olid oodatud lõbusad koolijutud teemal „Meil juhtub koolis nii naljakaid asju“.

Võistlusele laekus 92 tööd 15 koolist. Tööde hindamine toimus kahes vanuserühmas: 8-10a ja 11-13a. Koolilugude viieliikmelise žürii koosseisu kuulusid lasteraamatute autor Kätlin Vainola ning Tallinna Keskraamatukogu töötajad Ülle Kuuse, Luule Kukk, Kertu Sillaste ja Anneli Kengsepp. Võistluse lõpetamine ja parimate autasustamine toimub reedel, 2. mail. Lõpetamisele on oodatud ka meie kooli 5. klassi õpilane Johanna-Julia Ruhno. Nii selle kui ka varasemate aastate jooksul kogunenud omaloominguliste jutuvõistluste parimate tööde põhjal koostatakse sügiseks raamat „Omad jutud“, et kinkida need 1. septembril igale Tallinna linnas esimesse klassi minevale lapsele.