Matemaatikaolümpiaad

24.11.2010

24. novembril toimus üheaegselt kõigis Tallinna koolides matemaatikaolümpiaadi koolivoor 7. – 9. klassidele. Õpetaja Maie Sepa õpilastest olid võistlustules: Künter Uku Altnurme, Kalev Kuusk, Andreas Müürisepp ja Aleksander Traks. 8. klassi esindasid õpetaja Laidi Kattai õpilased: Janeli Jaansen, Kristjan Erik Liive, Frank Johan Ojarand, Sander Reila, Rain Hallikas ja Johannes Sild. Lõpuklassist panid oma teadmised proovile kaks õpetaja Triin Leeveri õpilast - Ingrid Müürisepp (taaskord) ja Margot Vahtra.

Igale klassile oli koostatud viis erineva raskusastmega ülesannet. Koolivooru tulemused ning nende õpilaste nimed, keda kutsutakse osalema Tallinna piirkonnavooru, tehakse teatavaks 3. detsembril. Jääme põnevusega ootama…