Teadmiste võistlusel taaskord edukad

02.12.2010

Ülelinnaline Teadmiste võistlus 2010  toimus  25. novembril Tallinna 21. Koolis. Sel aastal osales nelikümmend kaks põhikoolide ja gümnaasiumide 4- liikmelist võistkonda (kaks õpilast ja kaks õpetajat). Võistlusele lisas pinget (ja hiljem väljus ka võitjana) „külalisvõistkond“ Tallinna Haridusametist. Meie kooli esindus oli ka sel korral väga tubli: põhikoolide arvestuses oldi parimad ja üldarvestuses saavutati väga tubli 8. koht. Meie edukasse võistkonda kuulusid direktor Maie Sepp, ajalooõpetaja Margus Pillau ja kaks lõpuklassi õpilast Ingrid Müürisepp ja Kaspar Admann. Küsimuste valdkonnad olid: reaalained, loodus ja keskkond, humanitaaria ja Meie Eestimaa ning Euroopa Liit. Meie võistkond saavutas kõige rohkem punkte just kahes viimases. Palju õnne ja edu edaspidiseks! Nõmme koolide mälumäng ju peagi tulemas.