Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Vigurjuttudega paremate hulgas

10.03.2006

Tallinna koolide eesti keele õpetajad korraldasid vigurjuttude kirjutamise võistluse. Võistluse eesmärgiks oli arendada õpilaste fantaasiat, loovust, väljendusoskust ja huumorimeelt. Osalesid 5.-6. klasside õpilased. Igast koolist võis võistlusele saata kuni viis vabal teemal kirjutatud vigurjuttu. Võistluse tulemused on meie kooli jaoks rõõmustavad: Jordan Valdma (6A kl.) saavutas II koha, Maria Lindpere (5 kl.) III koha. Diplomi eduka esinemise eest pälvis Marit Raidma. Kiita tuleb ka õpetajaid-juhendajaid Liivi Sagarat ja Mari Teinemaad.