Autasustati linna olümpiaadidel edukalt esinenud õpilasi

21.04.2006

19. aprillil autasustasid Tallinna linnapea Jüri Ratas ja abilinnapea Kaia Jäppinen Inglise kolledžis 2006. aasta olümpiaadide Tallinna piirkonnavoorudes edukalt osalenud õpilasi ja nende juhendajaid.Autasustamisele oli kutsutud 123 õpilast ja 103 õpetajat. Meie koolist õpetaja Liivi Sagara ja tema õpilane Katrin Kukk. Käesoleval õppeaastal toimusid olümpiaadid üleriigiliselt 20 erinevas õppeaines. Enamik olümpiaade olid neljaetapilised: kooli, maakonna/linna,  üleriigiline ja rahvusvaheline. Koolivoorudes osales pealinnas 7924 õpilast ning edasi pääses neist ülelinnalistele võistlustele 2059 õpilast. Kõige osavõturohkemad jõukatsumised olid sellel õppeaastal matemaatika, ajalugu, geograafia ja bioloogia. Kivimäe kool oli eriti edukas emakeeles.