Bioloogiaolümpiaadi koolivooru tulemused

22.11.2010

Tänaseks on selgunud bioloogiaolümpiaadi koolivooru tulemused ka 6. 8 ja 9. klassi õpilaste osas. See toimus kirjalikult ja vastata võis 12. novembrini. Paremate tulemuste nimel külastasid õpetaja Maarika Rannamägi õpilased erinevaid loodusasutusi ning vastasid küsimustele ekspositsiooni ja täiendava kodutöö põhjal.

6. klassi õpilasi osales kolm: Liis Kirikal, Anne Laura Laur ja Annika Allikas. Kõige rohkem punkte kogus Liis.

8. klassi arvestuses võitis Getter Kiisk - Triin Abramsi ja Frank Johan Ojaranna ees. Lõpuklassi esindajaid oli kõige rohkem: Ingrid Müürisepp, Margot Vahtra, Gätri Tammeleht, Maria Vähi, Külliki Matt, Ulla Vaine, Liis Mällo, Kaarel Voogre ja Heinrich Nakkurt.  Esimest-teist kohta jagasid Ingrid ja Margot.

Koolivooru tulemused ning nende õpilaste nimed, keda kutsutakse osalema Tallinna piirkonnavooru, tehakse teatavaks 3. detsembril.