Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Geograafiaolümpiaadist

31.10.2008

Sel õppeaastal geograafiaolümpiaadi ühtsete ülesannetega Tallinna koolivooru ei toimunud. Piirkonnavoor, kuhu kutsuti osalema 250 õpilast, toimus 24. oktoobril Mustamäe Gümnaasiumis. Kivimäe kooli esindas Kristine Diane Liive 8. klassist.

Ülesannete lahendamine eeldas ka 7. klassis käsitletud mõistete, teadmiste ja seoste rakendamist. Õpilased võisid kasutada Maailma või Eesti atlast. Oluline oli õigete järelduste tegemine ja  geograafiateadmiste seostamuine teiste õppeainetega (näiteks loodusõpetuse või ajalooga). Ülesannete lahendamiseks oli aega 2,5 tundi. Kristine Diane saavutas oma vanuserühmas 53 osaleja hulgas tubli 28. koha.